TÜRKİYE'NİN LİDER REKLAM FİRMASI !

Hizmetlerimiz hakkında canlı olarak destek ve fiyat sorgulayabilirsiniz. Canlı Destek için yan taraftaki canlı destek butonunu tıklayabilirsiniz...

Hizmetlerimiz

Dijital Baskı

Branda Afiş

Kağıt Afiş

Vinil Afiş

Bez Afiş

Tabela

Matbaa

Araç Giydirme

Stand

Çalıştığımız FirmalarDuyuru ve Haberler

11.02.2013

Ümraniyede tabelacı mı arıyorsunuz?... devamı »

11.02.2013

Dijital Baskı konusunda Ümraniye ve bölge ilçelerde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.... devamı »

11.02.2013

Işıklı Tabelada Ümraniye ve bölge ilçelerinde iddalıyız..... devamı »

11.02.2013

Taha reklam olarak yıllardır kaliteli hizmeti sizlerle tanıştırdık.... devamı »

09.02.2011

0532 414 66 89... devamı »

Tabela

Tabela Nedir, Tabela Çeşitleri Nelerdir ?
Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları totem tabela, cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri reklam tabela sektörünün en güzel örnekleridir.
Başlıca Tabela Çeşitleri
Totem Tabela
Totem tabela genellikle açık alanlarda kullanılır, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında çok uzaktan görüne bilen bu tabelaların bu işte uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Işıklı totem tabelaların içlerinde bir insanın rahat hareket edebileceği kadar yer olması gerektiğini düşünürsek, Totem tabelanın ne denli büyük olduğunu tahmin edebilirsiniz.
Kutu Harf
Paslanmaz krom ile yapılan ve tamamen el işciliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. Kutu harf pleksi ve alüminyumdan da yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır bununla birlikte krom kutu harf imalatı da bi okadar zordur. Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir.
Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneğide mevcuttur ve içten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.
Cephe Tabelası
Cephe Tabelası küçük ve orta ölçekli esnafın tercihi olmakla beraber, büyük holding binaları içinde çoğunlukla tercih edilen bir tabela türüdür. Cephe tabelası pleksi harf ile ışıklı kutu harf veya neon ile de yapılabilir. Tercihen tabelanın tasarımını siz müşterilerimize sunuyoruz.
Alüminyum Harf Tabela

Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzeme dir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir. Alüminyum harf tabela lar hem file hemde içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Tabela çeşitleri arasında eskimeyen bir seçenektir.

Ümraniye Tabela - Adalar Tabela - Kadıköy Tabela - Şile Tabela - Ataşehir Tabela - Maltepe Tabela - Tuzla Tabela - Beykoz Tabela - Pendik Tabela - Çekmeköy Tabela - Sancaktepe Tabela - Üsküdar Tabela - Kartal Tabela - Sultanbeyli Tabela - ataşehir kaliteli tabelaci - ataşehirde bulunan tabelacılar - ataşehirde tabelacı - ataşehir tabela - kirazlıtepe tabela - kısıklı tabela - kandilli tabela - icadiye tabela - güzeltepe tabela - ferah mahallesi tabela - çengelköy tabela - burhaniye tabela - bulgurlu tabela - beylerbeyi tabela - barbaros mah tabela - bahçelievler mah tabela - aziz mahmut tabela - altunizade tabela - ahmediye tabela - acıbadem tabela - esenevler tabela - madenler tabela - şerifali tabela - atakent tabela - namik kemal tabela - yamanevler tabela - kazim karabekir tabela - tepeüstü tabela - ılamurkuyu tabela - armağanevler tabela - tantavi tabela - çakmak tabela - atatürk mahallesi tabela - camlık tabela - huzur tabela - adem yavuz tabela - dumlupınar tabela - dudullu tabela - saray tabela - elmalıkent tabela - taha reklam tabela - ümraniye merkez tabela - ümraniyedeki tabelacı - zeynep kamil tabela - yavuztürk tabela - valide i atik tabela - ünalan tabela - sultantepe tabela - selimiye tabela - selami ali tabela - salacak tabela - selamsız tabela - murat reis tabela - mimar sinan tabela - mehmet akif ersoy mah tabela - küplüce tabela - küçüksu tabela - küçük camlıca tabela - kuzguncuk tabela - kuleli tabela - kozyatağı tabela - göztepe tabela - suadiye tabela - koşuyolu tabela - fikirtepe tabela - hasanpaşa tabela - feneryolu tabela - caddebostan tabela - bostancı tabela - kadıköy acıbadem tabela