TÜRKİYE'NİN LİDER REKLAM FİRMASI !

Hizmetlerimiz hakkında canlı olarak destek ve fiyat sorgulayabilirsiniz. Canlı Destek için yan taraftaki canlı destek butonunu tıklayabilirsiniz...

Hizmetlerimiz

Dijital Baskı

Branda Afiş

Kağıt Afiş

Vinil Afiş

Bez Afiş

Tabela

Matbaa

Araç Giydirme

Stand

Çalıştığımız FirmalarDuyuru ve Haberler

11.02.2013

Ümraniyede tabelacı mı arıyorsunuz?... devamı »

11.02.2013

Dijital Baskı konusunda Ümraniye ve bölge ilçelerde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.... devamı »

11.02.2013

Işıklı Tabelada Ümraniye ve bölge ilçelerinde iddalıyız..... devamı »

11.02.2013

Taha reklam olarak yıllardır kaliteli hizmeti sizlerle tanıştırdık.... devamı »

09.02.2011

0532 414 66 89... devamı »

Vinil Afiş

Vinil afişler, tüm şirketlerin veya organizasyonların bir etkinliği tanıtmak için kullanacağı en ideal yollardan biridir. Büyük, renkli ve görsel açıdan zengin mesajların göze çarpması istendiğinde, özel yapım vinil afişler en iyi çözümdür.
 
İster iç mekan, isterse dış mekan amaçlı olsun, tüm afişlerimiz en güç koşullara bile dayanacak şekilde tasarlanan en yüksek kalite PVC vinil afişlerden üretilir. Güçlü fotoğrafik görüntü ve metinler, çok sayıda renk seçenekleri sunan ve UV ışınlarına karşı 3 yıl dayanıklı olan mürekkepler kullanılarak istediğiniz boyutta basılır. Ardından, tüm vinil afişler size uygun olarak güçlü bir baskı ve pirinç balıkgözü oluşturacak şeklinde ısı kaynaklı olarak yapılır.


Firmamız, sizin vereceğiniz çizimleri kullanarak özel vinil afişler üretebileceği gibi, küçük bir ücret karşılığında afişinizi profesyonel ölçülerde tasarlayabilir. Ayrıca, afiş tasarım şablonları kullanılarak doğum günleri, partiler, düğünler, spor etkinlikleri için vereceğiniz mesajlar veya iş amaçlı mesajlarla (indirim başladı, vb.), size özel üretilebilir.

Örneğin, yapı iskelesi üzerine çok büyük boyutlarda bir afiş takılması gibi rüzgarın tehlikelere yol açabileceği ortamlar için, delikli afişlerimiz de mevcuttur. Lütfen, delikli vinil afiş fiyatları için bize başvurun.

Ümraniye Vinil Afiş - Adalar Vinil Afiş - Kadıköy Vinil Afiş - Şile Vinil Afiş - Ataşehir Vinil Afiş - Maltepe Vinil Afiş - Tuzla Vinil Afiş - Beykoz Vinil Afiş - Pendik Vinil Afiş - Çekmeköy Vinil Afiş - Sancaktepe Vinil Afiş - Üsküdar Vinil Afiş - Kartal Vinil Afiş - Sultanbeyli Vinil Afiş