TÜRKİYE'NİN LİDER REKLAM FİRMASI !

Hizmetlerimiz hakkında canlı olarak destek ve fiyat sorgulayabilirsiniz. Canlı Destek için yan taraftaki canlı destek butonunu tıklayabilirsiniz...

Hizmetlerimiz

Dijital Baskı

Branda Afiş

Kağıt Afiş

Vinil Afiş

Bez Afiş

Tabela

Matbaa

Araç Giydirme

Stand

Çalıştığımız FirmalarDuyuru ve Haberler

11.02.2013

Ümraniyede tabelacı mı arıyorsunuz?... devamı »

11.02.2013

Dijital Baskı konusunda Ümraniye ve bölge ilçelerde hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.... devamı »

11.02.2013

Işıklı Tabelada Ümraniye ve bölge ilçelerinde iddalıyız..... devamı »

11.02.2013

Taha reklam olarak yıllardır kaliteli hizmeti sizlerle tanıştırdık.... devamı »

09.02.2011

0532 414 66 89... devamı »

KURUMSAL

Taha Reklam kendi alanında farklı ve prensipli hizmet anlayışı ile “iyi planla,zamanında ve mümkün olanın en iyisini yap” felsefesiyle çalışan genç bir firmadır.Şirket kurucularından tüm ekibe kadar uzman ve profesyonel kadrosuyla kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermektedir.

Hedefimiz müşteri odaklı çalışmak,geleneksel olmanın yanında genç ve dinamikliğimizi gelişen teknoloji ile değişen çağa taşıyıp pozitif yaklaşımlarla kaliteli ürün ,servis ve hizmet sunmaktır.Müşterilerimizle aramızdaki bağlarımız bizim hedefimizin ve başarımızın en önemli değerlerinden biridir.Ekibimizle birlikte hazırladığımız projeleri teknolojinin üstün hizmet anlayışıyla sizlere sunuyoruz.Günümüzün rekabetli ve hassas fiyatlı pazarında şirketimiz en titiz müşterilerinin standardı doğrultusunda yüksek kalite de hizmet vermektedir. 

Taha reklam ,yenilik ve değişikliğe açık,güvenilir ve marka olmayı, Dürüstlüğü,yaratıcılığı,karşılıklı saygı,müşteri memnuniyetini ve en iyi hizmeti Kaliteden ödün vermeden en doyurucu şekilde sunmayı temel amaç edinmiştir.


0216 335 54 99

Her Şey Üstün Fikir Ve Kalite İle Başlar...